50 Cyklorájem Podralsko

Dne 13. 4. 2013 se můžete zúčastnit symbolického zahájení cyklistické sezóny, závodu „50 Cyklorájem Podralsko“.   Zvolená trasa Vás zavede do bývalého vojenského prostoru na jižní straně Ještědského pohoří a pokraji Ralské pahorkatiny.

Závod začíná v městečku Osečná a odtud se vydáte do dříve opuštěných oblastí, kde se můžete pokochat krásným výhledem do kraje. Čeká Vás malebná krajina regionu Podralsko, který se nachází mezi Hamrem na Jezeře, Stráží pod Ralskem, Osečnou a Mimoní. Cesta má převážně asfaltový povrch, takže se nemusíte bát, že se budete prodírat cestou necestou.

Závod je určen jako rozjezd nové cyklistické sezóny pro cyklisty všech věkových a výkonnostních kategorií. Cyklisti si mohou poměřit své síly nebo se jen tak projet a kochat se krajinou. Závod začíná ve 12:00 v Osečné a celá trasa měří cca 50 Km. V polovině tratě (u Hvězdovských rybníků) bude na znavené cyklisty čekat občerstvovací stanice. Cyklisti i diváci najdou zázemí v Základní škole v Osečné, kde se bude podávat teplé jídlo a nápoje. Závod „50 Cyklorájem Podralsko“ je součástí mezinárodního MTB Marathon Cup Euroregionu Nisa.

Termín závodu: 13. 4. 2013

Začátek závodu: 12:00

Datum je pouze předpokládané. Průběžně sledujte, zda nedošlo ke změně.

Přidat komentář