Volkswagen Maraton Praha 2013

Rok 2013 nebude rovněž bez již tradičních maratónů v hlavním městě České republiky. Pražský maratón má již svou dlouholetou tradici a jedná se o jeden z nejkrásnějších maratónů na světě. Navíc má pražský maratón zlatou známku kvality Mezinárodní atletické federace (IAAF).

Pražský maratón má specifickou atmosféru

Start i cíl maratónu je totiž na krásném a historickém Staroměstském náměstí. Celá běžecká trať navíc vede historickým srdcem Prahy, podél Vltavy i pěknými pražskými čtvrtěmi. Pražský maratón to však není pouze krásná trať, ale také perfektní atmosféra kolem běžecké trati. Začátek závodu například probíhá za doprovodu Smetanovy Vltavy. Podél trati je navíc více než dvacet kapel, které se starají o dobrou a jedinečnou atmosféru celého maratónu.

Výhody registrace

Volkswagen Maraton Praha 2013 proběhne v sobotu 12. května. Do hlavního běhu činí startovné 1900 korun, pro členy RunCzech klubu 1100 korun. Startovné například zahrnuje startovní číslo s elektronickým čipem, startovní tašku, pamětní medaili v cíli, občerstvení každých pět kilometrů a v cíli, e-mail s informacemi o podaném výkonu (skutečný/oficiální čas), úschovu startovních tašek a možnost využití převlékárny (šatny jsou otevřeny od 8:00 do 16:00 v den závodu), sms s cílovým časem, živé sledování, on-line vyhodnocení na www.pim.cz, mezičas na desátém kilometru, dvacátém kilometru, třicátém kilometru a v cíli, on-line diplom a výsledky, RunCzech magazín a masáž zcela zdarma před závodem i po závodě. Startovní číslo je navíc vaší jízdenkou na metro nebo tramvaj v den závodu od 8:00 do 17:00 hod. V rámci registrace máte rovněž slevové kupóny od partnerů celé akce.
Pražský maratón je jeden z nejneprestižnějších maratónů na světě. Tradičně se ho účastní velké množství závodníků a závodnic z celého světa, včetně těch nejlepších světových maratónců. Loňská účast byla 9000 účastníků.

 

Přidat komentář