Jak jsem hledal běžecké závody

Nestává se příliš často, že bych se o nějaké sportovní akci v okolí doslechl od známých, nebo přátel. O nic podobného se totiž nezajímají, tudíž potřebne informace nemají. Mimo můj zorný úhel jsou také různé plakátovací plochy, kde jsou nejčastěji informace o chystané akci vyvěšené. Díky tomu, že nejezdím MHD, ale autem, tak se k nim vlastně ani nemám jak dostat.

Nezbývá mi tedy, než si potřebné informace zjišťovat na internetu. Někdy navštěvuji stránky přímo mých oblíbených klubů, jindy se dívám třeba na programy sportovních hal a hřišť. Pořád to ale vyjde líp, než obíhat půl města a ověřovat si na vývěskách, kde se co děje.

Internet má ale jedno malé úskalí. A totiž – častokrát se mi stane, že z původně hledané informace třeba o programu fotbalových zápasů ve městě skončím na zahrádkářském magazínu a zjišťuji pro manželku, jak se pěstují bylinky na balkóně. Nebo jsem jednou chtěl vědět, kdy se tu bude konat ten cyklistický závod, o kterém jsem zaslechl zmínku včera v trafice. Výsledek? Skončil jsem na stránkách o chřipkové epidemii a možnosti slevy na očkování u jedné konkrétní pojišťovny.

A právě tímhle způsobem jsem se jednou dopracoval na web s hromadou recenzí – TestBlog.cz. Jedná se o internetové stránky, které se věnují tématu spotřebitelských recenzí, ve kterých redaktoři hodnotí různé výrobky – od potravin, pití, kosmetiky, potravinových doplňků, až třeba po elektro nebo nářadí. Všechny poznatky redaktor sepíše do jednoho článku, doplní skutečnými fotografiemi, které sám vytvoří (tedy žádné „ilustrační foto!“, jak tomu často v některých recenzích bývá) a dozvíte se také informaci o složení, ceně, nebo možnosti, kde danou věc koupíte.

V případě, že byste na webu nenalezli to, co hledáte – stačí vyplnit formulář na stránkách s kontaktem a napsat redakci krátkou zprávu s informací, které výrobky by vás zajímaly a o čem byste si na TestBlogu rádi přečetli. Redakce pak z došlých tipů vybere ty nejzajímavější, připraví recenze a články a vy se můžete těšit na obsah stránek přesně podle vašeho gusta.

Přidat komentář