Účinné potravinové doplňky

Kdybych měl jmenovat jednoho člověka, který mě v životě ovlivnil nejvíc, suverénně bych vyhrknul Arnold Schwarzenegger. Odjakživa jsem byl jeho velkým fanouškem a sledoval snad všechny jeho filmy. Ovšem až po shlédnutí Pumping Iron, který byl vyloženě zaměřený na prostředí kulturistiky a přípravu na tuhle vrcholovou soutěž jsem pochopil, že tenhle člověk není jen hromada svalů – má to v hlavě i dost srovnané. Když jsem byl menší, všichni mi pořád tvrdili, že musím mít nějaký vzor, nějaký cíl. A já si vybral právě Schwarzeneggera. Ne, že bych nutně potřeboval vypadat až takhle. Na to myslím se svým hektickým životním stylem typu „ráno do práce, večer domů“ moc nemám. Přesto se ale snažím do posilovny chodit v každé volné chvíli hlavně o víkendech, nebo občas i po večerech.

V poslední době se také hodně zajímám o výživu a výživové doplňky. Načetl jsem toho na internetu už dost na to, abych dovedl posoudit, který výrobce ze mě jen tahá peníze a který výrobek bude vážně za něco stát. Nicméně žiju v přesvědčení, že člověk se má pořád co učit, a tak se rozhodně nebráním novým informacím. Zvlášť, když jsou prezentovány tak hezky a srozumitelně, jako třeba na TestBlogu, kde jsem právě na některé recenze o výživových doplňcích narazil.

Líbilo se mi, že než redaktor nějaký článek nebo recenzi napíše, tak produkt evidentně testuje na vlastní kůži a snaží se o něm zjistit co nejvíc. Se zájmem jsem si proto rozkliknul i několik dalších recenzí, které se týkaly například jídla a pití (s tím jídelníčkem musím taky už něco udělat!).

Celkově jsou na webu k nalezení spíše běžné spotřebitelské recenze všech možných i nemožných věcí, které všichni opakovaně kupujeme v obchodních řetězcích typu Tesco, Kaufland, Albert, aj. Oceňuji hlavně, že se zde nejedná o recenze superdrahého a luxusního zboží, ale vážně o lehce dostupné věci často za pár korun. Podle mého názoru se takové články velmi mohou hodit při nákupech – alespoň se tak vyhnete nutkání nakoupit kdeco „na zkoušku“. Pokud budete dopředu vědět, že daná věc podle recenze stojí za to, rádi si ji koupíte. Pokud si naopak přečtete, že jde o šikovný fígl obchodníků, jak prodat i ten největší šmejd, výrobku se zdaleka vyhnete. A o to na TestBlogu jde. Pravdivě informovat zákazníky o zboží v obchodech.
 

Přidat komentář