Hledáte ideální fitcentrum či posilovnu v Praze? Našli jsme za vás!

Největší efekt má cvičení, které je prováděno pravidelně, pečlivě a nejlépe na kvalitních posilovacích strojích. Domácí posilovna nemůže nikdy přinést takové „ovoce“ jako posilovna, která je vybavena speciálními stroji. V tomto článku vám přinášíme tip na posilovnu, která se může stát vaším druhým domovem. Její vybavení a služby určitě musí nadchnout všechny amatérské i profesionální milovníky posilování.

Ráj na zemi má jméno Kentoya Fitness
Naším tipem je Kentoya Fitness, která se nachází na v Praze na adrese Topolová 2916/14. Pro všechny nadšence do cvičení a posilování má připraveno hned několik zajímavých lahůdek. Prvním důvodem, proč pravidelně Kentoya Fitness navštěvovat, je její velkorysé vybavení. Na ploše 400 m čtverečních na vás čekají světoznámé posilovací stroje Grün sport. Stroje jsou po posilovně logicky rozestavěny tak, abyste vždy posilovali danou část těla a nemuseli nikam složitě přecházet. Kentoya posilovna Praha 10 nabízí i služby profesionálních trenérů. Na ně se můžete spolehnout v případě, když potřebujete radu, jak stroj používat, ale i tehdy, když chcete nastavit trénink na míru. Trenéři vám poradí i se správnou výživou během cvičení. Více o nastavení správného jídelníčku se dozvíte zde.

fitness_01

Výhody, které stojí za to!
Pro své stálé zákazníky si Kentoya fitness Praha 10 připravila výhodné balíčky. Jsou to výhodnější ceny pro držitele Klubové karty KENTOYA či permanentky. Pokud půjdete do posilovny poprvé, získáte vstup zdarma, abyste si mohli vše vyzkoušet. Připraveno je i zvýhodněné vstupné pro studenty a důchodce.

fitness_02

Masáže, solárko i kosmetické služby
Přímo v posilovně se nachází také solárium, takže se po cvičení můžete zajít opálit a být ještě krásnější. Vychutnat si také můžete masáže – i v tomto směru je nabídka pestrá. V nabídce je masáž klasická, ale třeba i thajská, fidžijská, havajská a jiné. Objednat se můžete i na ošetření pleti pro redukci vrásek či na prodloužení řas.

Přidat komentář